top of page

EVOLUTIO

psychoterapia ciałem

TLO_MIMIKA_04_02
TLO_MIMIKA_03_02
TLO_MIMIKA_04_01
TLO_MIMIKA_02_02
TLO_MIMIKA_03_01
TLO_MIMIKA_02_01
TLO_MIMIKA_01_01
TLO_MIMIKA_05_02
TLO_MIMIKA01_02
TLO_MIMIKA_05_01

  Grupa psychoterapeutyczna

  Grupa psychoterapeutyczna w Analizie Bioenergetycznej. 

Na początku 2023 roku zaprosimy Państwa do udziału w sześciomiesięcznej grupie psychoterapeutycznej wykorzystującej elementy pracy z ciałem metodą A. Lowena.  Będzie to grupa zamknięta- przez cały czas trwania zajęć będziemy spotykać się w tym samym gronie nie większym niż 12 osób. Spotkania zaplanowane są na wtorkowe wieczory w godzinach 18-20.30. Warunkiem zapisu jest minimum 20 h doświadczenia w Analizie Bioenergetycznej (uczestnictwo w grupie ćwiczeniowej lub indywidualnej psychoterapii bioenergetycznej w naszym bądź innym spokrewnionym z naszym ośrodku). Z każdą osobą chętną do wzięcia udziału w grupie spotkamy się na wcześniejszej konsultacji. Konsultacje rozpoczną się we wrześniu 2022, natomiast zgłoszenia przyjmujemy już dziś- zapraszamy! Będziemy kontaktować się z Państwem indywidualnie celem ustalenia dogodnego terminu spotkania.

GRUPA ADRESOWANA JEST DO OSÓB KTÓRE:

  • chcą pracować nad większym poczuciem swojego ciała i lepszym rozumieniem płynących z niego sygnałów,

  • chcą zwiększać dostęp do swojej spontaniczności i życiowej energii,

  • chcą pełniej i bardziej świadomie przeżywać relację z drugą osobą,

  • doświadczają trudnych, zaburzających codzienne funkcjonowanie emocji (np. stany depresyjne, stany lękowe,poczucie nieradzenia sobie ze złością) 

  • cierpią na zaburzenia somatyczne, które nie znajdują uzasadnienia w diagnostyce medycznej (np. nadciśnienie,kołatanie serca, bezsenność, problemy z erekcją, bruksizm, okresowe bóle stawów i  kręgosłupa) 

 

Grupa terapeutyczna to mini-społeczność, w której w bezpieczny sposób można badać relację ja- ty. Jest to możliwe, gdyż nawykowy sposób w jaki wchodzimy w relacje w świecie zewnętrznym, w nieunikniony sposób odtworzy się też w grupie. A tu z pomocą psychoterapeutów będzie można odkrywać rządzące zachowaniami schematy, badać ich adekwatności i aktualność, sprawdzać, czy to co kiedyś nas chroniło i służyło przetrwaniu, dziś nas nie ogranicza.

 

CZAS: wtorki, godz 18.00-20.30

MIEJSCE: sala EVOLUTIO, ul. Chocimska 35 , Warszawa

PROWADZENIE:  Karolina Kulesza, Hubert Bobrowski

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE: do dwunastu

​PLANOWANY POCZĄTEK ZAJĘĆ:

styczeń / luty 2023

 


ZAPISY i informacje: drogą mailową pod adresem evolutio@psychoterapiacialem.pl (w tytule proszę wpisać „grupa psychoterapeutyczna”)

 

bottom of page