EVOLUTIO

psychoterapia ciałem

TLO_MIMIKA_04_02
TLO_MIMIKA_03_02
TLO_MIMIKA_04_01
TLO_MIMIKA_02_02
TLO_MIMIKA_03_01
TLO_MIMIKA_02_01
TLO_MIMIKA_01_01
TLO_MIMIKA_05_02
TLO_MIMIKA01_02
TLO_MIMIKA_05_01

  Warsztaty 

MOJA ZŁOŚĆ- moja energia- warsztat weekendowy

Złość to jedna z naszych najbardziej podstawowych a  jednocześnie  najczęściej zaprzeczanych emocji. Mylona z wściekłością i furią oraz wynikającą z nich przemocą i krzywdą  budzi  w nas złe skojarzenia.  Częstokroć wchodzimy w życie ze złością zaprzeczoną, wypartą, niedopuszczoną.

A tymczasem złość to przede wszystkim energia- żywa i mocna. Jeśli pozostajemy w kontakcie z nią, pozwala nam stawiać granice i adekwatnie reagować na przekroczenia. Wyparta i zaprzeczona staje się niejednokrotnie przyczyną przewlekłego smutku, zapadnięcia i depresji.

Na poziomie ciała zaprzeczona złość oznacza, że impuls do jej wyrażenia został stłumiony a ruch zatrzymany. Mięśnie karku i ramion tężeją, zaciska się żuchwa.  Nierzadko pojawia się nadciśnienie lub choroby autoimmunologiczne- żyjemy w stanie stłumionego pobudzenia.

Zajęcia mają służyć odzyskaniu kontaktu ze złością. Ćwiczenia pozwolą na uświadomienie sobie napięć w ciele, dzięki czemu będzie można pójść w kierunku ich rozluźniania i bezpiecznego wyrażania zamkniętych w nich emocji. Będziemy  złość przywoływać i czuć,  i pozostawać z nią w kontakcie. Posiadłszy umiejętność kontaktowania się ze swoją złością na bieżąco, możemy też na bieżąco ją wyrażać-  dzięki temu zaczyna nam ona służyć a nie kumulować się i przekształcać w  niszczącą wściekłość czy furię.

Zapraszamy Cię do kontaktu ze złością- Twoją energią!


CZAS:  sobota 6 kwietnia, godz. 10-18 ta (w trakcie przewidziana jest półtoragodzinna przerwa na obiad)

               niedziela 7kwietnia godz-10-15 ta  (bez długiej przerwy)


KOSZT: 700  PLN płatne przelewem; wpłatę traktujemy jako potwierdzenie zapisu

W przypadku rezygnacji na tydzień przed terminem warsztatów zwracamy całość kwoty, do 2 dni przed 50%, w przypadku późniejszego odwołania przedpłata przepada.


ZAPISY i informacje: drogą mailową pod adresem evolutio@psychoterapiacialem.pl (w tytule proszę wpisać "Moja złość")