top of page

EVOLUTIO

psychoterapia ciałem

TLO_MIMIKA_04_02
TLO_MIMIKA_03_02
TLO_MIMIKA_04_01
TLO_MIMIKA_02_02
TLO_MIMIKA_03_01
TLO_MIMIKA_02_01
TLO_MIMIKA_01_01
TLO_MIMIKA_05_02
TLO_MIMIKA01_02
TLO_MIMIKA_05_01

  Warsztaty

 

     By móc w pełni przeżywać miłość potrzebujmy nie tylko naszych serc, gdzie zwykliśmy umiejscawiać to i inne  uczucia, ale  również naszych miednic. Porywy serca niewsparte energią miednicy pozostaną romantycznym uniesieniem. Podobnie akt seksualny w którym brakuje zaangażowania ze strony serca, będzie najpewniej czynnością fizjologiczną, która może przynosić chwilową przyjemność czy rozładowanie, ale z miłością ma niewiele wspólnego.  Do miłości potrzebujemy ich obu: miednicy i serca.

 

      Miednica jako organ związany z seksem, wydalaniem i rozrodczością jest zawłaszczana kulturowo, religijnie i społecznie , i jako taka naznaczona jest wstydem, poczuciem winy oraz nieczystością (również tą moralną) . Na poziomie ciała oznacza to mięśniowe napięcia i usztywnienia, które nie pozwalają czerpać z energii  miednicy i z jej potencjału przyjemności. 

      Serce bywa złamane, przestraszone i wycofane choć częstokroć tęskniące za miłością i pełną relacją. Jego wcześniejsze bolesne doświadczenie przyjmuje w ciele różne kształty- czasem jest to twarda , nieruchoma klatka piersiowa niczym zbroja broniąca dostępu do niego. Kiedy indziej serce kryje się pomiędzy skulonymi  ramionami w zapadniętej na wydechu klatce.   

      Warsztat ma służyć odzyskiwaniu kontaktu zarówno z  miednicą jak i bijącym dla nas w klatce piersiowej sercem. Będziemy oba te obszary odzyskiwać dla czucia i ożywiać, po to, by z czasem móc zacząć udrażniać połączenie między jednym a drugim. Bo tylko serce zasilone energią miednicy i tylko miednica w połączeniu z czującym sercem mogą dać nam doświadczenie pełnej miłości.

Zapraszamy!


PROWADZĄCY: Karolina Kulesza, Dorota Jędrasik- psychoterapeutki w Analizie Bioenergetycznej

 

CZAS:  sobota  11.03 godz.10- 18 ta (w trakcie przewidziana jest 1,5 h przerwa na obiad)

                niedziela  12.03 godz.10-15 ta (z pół godzinną przerwą )

 

            
MIEJSCE: Instytut Analizy Bioenergetycznej , ul. Okrężna 38, Warszawa

 

KOSZT:  690 PLN  płatne przelewem; wpłatę traktujemy jako potwierdzenie zapisu

W przypadku rezygnacji na tydzień przed terminem warsztatów zwracamy całość kwoty, do 2 dni przed 50%, w przypadku późniejszego odwołania przedpłata przepada.


ZAPISY i informacje: drogą mailową pod adresem evolutio@psychoterapiacialem.pl (w tytule proszę wpisać "Miłość ucieleśniona")

 Serce i seks - MIŁOŚĆ UCIELEŚNIONA

bottom of page