EVOLUTIO

psychoterapia ciałem

 Dorota Jędrasik:  

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie ze specjalizacją terapia seksualna i psychoterapia.

Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne FSBA. Prowadzę terapię indywidualną oraz grupy pracy z ciałem w Analizie Bioenergetycznej Aleksandra Lowena.

Jestem mężatką, mam dwóch synów.

telefon: 503 122 730

 Stella Brala: 

 

Jestem jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem umiejętności psychologicznych I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowanym coachem i trenerem narzędzia analizy transakcyjnej PCM. Absolwentką studium psychologii zorientowanej na proces oraz Szkoły Analizy Transakcyjnej ze zdanym egzaminem międzynarodowym 101.

 

Pracuję z grupami od 2004 roku. Mam tytuł facylitatora w Analizie Bioenergetycznej oraz uczestniczę w 4-letnim szkoleniu akredytowanym przez Florida Society for Bioenergetics Analysis. Prowadzę zajęcia cykliczne raz w tygodniu Metodą Lowena, warsztaty weekendowe oraz konsultacje i terapię indywidualną w nurcie Lowenowskim.

telefon: 506 147 781

 Karolina Kulesza: 

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Przez wiele lat zaangażowana byłam w szeroko rozumianą

pomoc psychologiczną. W 2011 roku ukończyłam roczny Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt, a następnie szukając najlepszej dla siebie ścieżki w pracy z ciałem trafiłam na metodę Aleksandra Lowena- Analizę Bioenergetyczną.

Obecnie mam tytuł facylitatora i psychoterapeuty w tej metodzie

akredytowanego przez Florida Society for Bioenergetic Analisys. Jestem w trakcie szkolenia superwizorskiego.

Prowadzę terapię indywidualną, grupową oraz grupy pracy z ciałem i warsztaty.

 

Prywatnie jestem mężatką, mam dwie córki.

telefon: 791 501 927

 Hubert Bobrowski: 

 

Jestem certyfikowanym facylitatorem w Analizie Bioenergetycznej z uprawnieniami do prowadzenia grup ćwiczeniowo- terapeutycznych.

Ukończyłem 4-letnie szkolenie terapeutyczne certyfikowane i akredytowane przez FSBA. Jestem w trakcie certyfikacji dyplomu psychoterapeuty w Analizie Bioenergetycznej.

Prowadzę grupy ćwiczeniowe, warsztaty i terapię indywidualną.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

telefon: 516 462 711